Wiodący prywatny przewoźnik kolejowy i operator intermodalny.
Rekruter:
Paweł Szeremeta
Kontakt telefoniczny:
Kontakt mailowy:
W tytule wiadomości należy
wpisać tytuł ogłoszenia.

Maszynista pojazdów trakcyjnych

Spółka:
Ecco Rail
Lokalizacja
Cała Polska
Tryb pracy:
Pełen Etat
Data publikacji:
01.01.2023
Rekrutacja do:
30.09.2023
Wszystkie nasze wartości zostały wykreowane przez lata pracy w dziedzinie transportu kolejowego. Dzięki zatrudnianiu najlepszych specjalistów, a jednocześnie pasjonatów w swojej dziedzinie, możemy idealnie dopasować się do każdego klienta oraz tworzyć innowacyjne rozwiązania.

Opis stanowiska:

  • obsługa pojazdu trakcyjnego w obrębie bocznicy kolejowej;
  • dotrzymywanie obowiązujących terminów wykonywania prac manewrowych;
  • dbanie o stan techniczny pojazdu, sprawowanie kontroli stanu technicznego pojazdu, nadzór nad bezpieczeństwem jazdy;
  • należyte prowadzenie dokumentacji wymaganej na zajmowanym stanowisku;
  • współpraca jednostkami uczestniczącymi w procesie obsługi przewozów.

Wymagania:

  • uprawnienia do wykonywania czynności maszynisty, tj. licencja i świadectwo maszynisty
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu;
  • znajomość przepisów i instrukcji związanych z prowadzeniem ruchu pociągów;
  • zaangażowanie, dokładność, sumienność;
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce przewozowej
  • Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia (w zależności od preferencji kandydata)

W CV prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram